FRANCHISE (BAYİLİK) SİSTEMİ

FRANCHISE (BAYİLİK) SİSTEMİ

GÜNÜN HER SAATİNE UYGUN KONSEPTİYLE VE ÖZEL GÜN ÜRÜNLERİYLE DEĞİRMEN PASTANELERİ…

1. BAŞVURU
Değirmen Bayisi olmanın ilk adımı Değirmen Bayi başvuru formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. FRANCHISING (BAYİLİK) ŞARTLARI VE YATIRIM ŞARTLARI ANLATIMI
Başvuru yapıldıktan sonra tarafınızla iletişim kurularak franchising (bayilik) şartları ve yatırım şartları hakkında bilgilendirme yapılır.

3. SÖZLEŞMENİN İMZALANMASI
Franchising (bayilik) ve yatırım şartlarının kabul edilmesiyle, bayi adayımızdan franchising (bayilik) sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

Sözleşme yapıldıktan sonra yapılması gerekenler franchising (bayilik) hakkı elde eden yatırımcıya en geniş haliyle anlatılıp izlenecek yol belirlenir.

4. YER BULMA SÜRECİ
Konsept, tahmini yatırım tutarları, mimari proje ve uygulama süreci hakkında bilgi paylaşımı, fizibilite, personel alımına destek verileceği hakkında bilgi, operasyonel eğitim süreci, lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek franchising (bayilik) adayımız için en uygun noktaya birlikte karar verilir.

Fizibilite tutarı Değirmen markasına ait olup, emlak komisyonu, teminat, dükkân sahibi istediği takdirde hava parası ve inşaat sürecinde oluşacak giderler vs. bayiye aittir.

5. MİMARİ PROJE ONAYI
Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

Projede kullanılan tüm malzeme kalitesi Değirmen markasının kabulü ile oluşturulur. Değirmen isterse anahtar teslimi yapar/yaptırır.

6. PERSONEL TEMİNİ VE EĞİTİMİ
İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir. Personel temini ile beraber oluşacak giderler bayi tarafından karşılanır.

7. ŞUBE AÇILIŞI
Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir. Değirmen’e ait operasyon ekibi bir aydan az olmamak üzere açılan şubenin bayi adına işletmesini yapar.