HAKKIMIZDA

 

 


Yıl 1982. Kadıköy Fenerbahçe'de Bağdat caddesi üzerinde bir fırın açılıyor. Her sabah mis kokan ekmekleri, nefis simit ve poğaçaları, efsane Su Böreği ve güler yüzlü hizmetiyle kısa sürede Kadıköy'lülerin en çok tercih edilen uğrak yeri haline geliyor. İşte 36 yıl önce, bugün 40 mağaza ile İstanbul'un çeşitli semtlerinde aynı anlayış ile hizmet veren Değirmen pastanelerinin temelleri böylece atılmış oldu.


Bugün ise Üsküdar'da kurulu olan 3000 m2'lik üretim tesisinde geleneksel lezzetlerini son teknoloji üretim makineleri ve usta eller ile birleştirerek,420 çeşitlik ürün yelpazesine ulaşmıştır. Yaş Pastalar, tatlı ve tuzlu kuru pastalar,  börek, geleneksel Türk tatlıları, kahvaltılık ürünler ve sütlü tatlı çeşitleri Değirmen'in geniş ürün yelpazesinde yerini almıştır.

 

1999 yılından itibaren bayilik sistemiyle büyüyen Değirmen Pastaneleri merkezinden her gün tüm mağazalarına ürün gönderimi gerçekleştirmektedir.

 

Gıda güvenliği, insan sağlığı ve hijyen şartlarından ödün vermeden, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle gelişimini sürdüren Değirmen Pastaneleri, yeni konsepti ve mağazalarıyla büyümeye devam edecektir.

Çerez Kullanımı