İstanbul Şubelerimiz

5. Levent

Adres:
GÜZELTEPE MH.15 TEMMUZ ŞEHİTLER CD.A2 BLOK 10/1G
Telefon:
0554 171 13 73
E-posta:
5levent@degirmenpastaneleri.com

Altunizade

Adres:
ALTUNİZADE TOPHANELİOĞLU CAD. NO: 11/A ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Telefon:
0216 474 03 52
E-posta:
aksm@degirmenpastaneleri.com

Ataşehir

Adres:
ATATÜRK MAH. TURGUT ÖZAL BULVARI GARDENYA ÇARŞISI NO:7/A ATAŞEHİR / İSTANBUL
Telefon:
0216 455 55 70
E-posta:
atasehir@degirmenpastaneleri.com

Atlantis

Adres:
WORLD ATLANTİS AVM YENİŞEHİR MAH. OSMANLI BULV. NO: 15/16 KURTKÖY/PENDİK-İSTANBUL
Telefon:
0216 685 11 87-88
E-posta:
atlantis@degirmenpastaneleri.com

Beylerbeyi

Adres:
BURHANİYE MAH. ABDULLAHAĞA CAD. NO: 53/A ÜSKÜDAR/İSTANBUL
Telefon:
0544 513 10 10
E-posta:
beylerbeyi@degirmenpastaneleri.com

Bostancı

Adres:
BOSTANCI MAH. ALİ NİHAT TARLAN CAD. NO: 97 BOSTANCI / İSTANBUL
Telefon:
0216 577 31 34
E-posta:
bostanci@degirmenpastaneleri.com

Cevahir

Adres:
19 MAYIS MAH. BÜYÜKDERE CAD. NO: 22 CEVAHİR AVM B BLOK NO: 10-A ŞİŞLİ/İSTANBUL
Telefon:
0212 380 16 28-29
E-posta:
cevahir@degirmenpastaneleri.com

Cevizli

Adres:
CEVİZLİ MAH. SARAYLAR CAD. NO: 89 B KARTAL /İSTANBUL
Telefon:
0216 383 10 61
E-posta:
beylerbeyi@degirmenpastaneleri.com

Fuaye

Adres:
ZÜMRÜTEVLER MAH. YOL 5 SOK. FUAYE ÇARŞI DÜKKAN NO: 16-17 MALTEPE/İST.
Telefon:
0216 290 46 00-01
E-posta:
fuaye@degirmenpastaneleri.com

Göztepe SSK

Adres:
FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. NO:163/1 MERDİVENKÖY / GÖZTEPE / İSTANBUL
Telefon:
0216 566 49 49
E-posta:
goztepessk@degirmenpastaneleri.com

Libadiye

Adres:
ÖRNEK MH. LİBADİYE CD. NO: 109/A ATAŞEHİR / İSTANBUL
Telefon:
0216 317 65 52
E-posta:
libadiye@degirmenpastaneleri.com

Homecity

Adres:
ÇAVUŞOĞLU MAH. ÇOBANYILDIZI CAD. NO: 26/1 PENDİK/İSTANBUL
Telefon:
0546 919 00 03
E-posta:
homecity@degirmenpastaneleri.com

İş Tuzla

Adres:
İÇMELER MAH. PİRİ REİS CAD. NO: 62 İŞ BANKASI İŞMERKEZİ YÖNETİM VE ORGANİZASYON TUTOM TUZLA/İSTANBUL
Telefon:
0216 504 52 82
E-posta:
tutom@degirmenpastaneleri.com

Kartal Soğanlık

Adres:
ORTA MAH.YALNIZ SELVİ CAD.EKŞİOĞLU SİT.AKYAPI A BLOK NO:15/2 SOĞANLIK / KARTAL / İSTANBUL
Telefon:
0216 452 17 17 – 05322567322
E-posta:
soganlik@degirmenpastaneleri.com

Kavacık

Adres:
KAVACIK MAH. ORHAN VELİ KANIK CAD. NO: 82/1 BEYKOZ / İSTANBUL
Telefon:
0216 680 09 55
E-posta:
kavacik@degirmenpastaneleri.com

Levent İş Kuleleri

Adres:
BÜYÜKDERE CAD. PEMBEGÜL SOK. İŞ KULE ÇARŞI NO: 11/12 4.LEVENT LEVENT/BEŞİKTAŞ/İST.
Telefon:
0212 282 65 10
E-posta:
iskule@degirmenpastaneleri.com

Maltepe Esas

Adres:
ALTAYÇEŞME MAH. ÇAMLI SK. NO: 21/12 MALTEPE / İSTANBUL
Telefon:
0216 383 15 39
E-posta:
maltepeesas@degirmenpastaneleri.com

Nautilus

Adres:
FATİH CAD. NAUTİLUS AVM MAH. ACIBADEM KADIKÖY/İSTANBUL
Telefon:
0216 339 89 68
E-posta:
nautilus@degirmenpastaneleri.com

Pendik Marina

Adres:
BATI MH. SAHİL YOLU CAD. MARİNTÜRK NO: E/13 PENDİK / İSTANBUL
Telefon:
0216 511 40 70
E-posta:
pendikmarina@degirmenpastaneleri.com

Plato AVM

Adres:
ABDURRAHMANGAZİ MAH. FATİH BLV. 97 Z09 SULTANBEYLİ/İSTANBUL
Telefon:
0216 398 08 88
E-posta:
plato@degirmenpastaneleri.com

Rings AVM

Adres:
VEYSEL KARANİ MAH. ÇOLAKOĞLU SK. NO: 10/7 RING AVM SANCAKTEPE/İSTANBUL
Telefon:
0533 738 59 52
E-posta:
ring@degirmenpastaneleri.com

Sarıyer

Adres:
MADEN MAH. KİLYOS CAD. 147-2 2 SARIYER/İSTANBUL
Telefon:
0212 342 00 20
E-posta:
sariyer@degirmenpastaneleri.com

Teknopark

Adres:
SANAYİ MAH. TEKNOPARK BLV. 1C-2C 1 /1C 1001 PENDİK/İSTANBUL
Telefon:
0216 504 41 51
E-posta:
teknopark@degirmenpastaneleri.com

Tekstilkent

Adres:
TEKSTİLKENT – KOZA PLAZA A BLOK GİRİŞ KAT NO: 1 / A ESENLER/İSTANBUL
Telefon:
0212 438 12 65-66
E-posta:
tekstilkent@degirmenpastaneleri.com

Tuzla Deri OSB

Adres:
TUZLA DERİ OSB KAZLIÇEŞME CAD. NO :5/36 TUZLA/İSTANBUL
Telefon:
0216 684 00 52
E-posta:
tuzladerisanayi@degirmenpastaneleri.com

Tuzla Mermerciler

Adres:
AYDINLI – İSTANBUL AYOSB MAH. 2. SANAYİ CAD. İSTANBUL ANADOLU YAKASI OSB NO: 9 TUZLA/İSTANBUL
Telefon:
0216 593 30 40
E-posta:
iayosb@degirmenpastaneleri.com

Viaport

Adres:
YENİŞEHİR MAH.DEDE PAŞA CAD.VİAPORT AVM NO:2/122
Telefon:
0216 696 10 85
E-posta:
viaport@degirmenpastaneleri.com

Batı Ataşehir Happy Center

Adres:
BARBAROS MH. SARKAÇ SK.NO:2 ATAŞEHİR

Telefon:
0216 939 39 19
E-posta:
happycenter@degirmenpastaneleri.com

Kocaeli Şubelerimiz

Gebze Çarşı

Adres:
HACI HALİL MAH. 1207 SK. NO: 7/6 GÖKÇE İŞ MERK. GEBZE/KOCAELİ
Telefon:
0262 643 86 86
E-posta:
gebzeçarsi@degirmenpastaneleri.com

Gebze

Adres:
İNÖNÜ MAH. GOSB MAH. ATATÜRK BULVARI G.G.O.S.B. SİTESİ NO: 2/A GEBZE/KOCAELİ
Telefon:
0262 751 51 42
E-posta:
gebze@degirmenpastaneleri.com

GOSB

Adres:
GEBZE ORG. SAN. BÖLGESİ 261 ADA PARSEL NO: 0 GEBZE / KOCAELİ
Telefon:
0262 677 11 74
E-posta:
gosbkuzey@degirmenpastaneleri.com

Mutlukent

Adres:
YENİKENT MAH. ISSIKGÖL CAD. NO: 206/1 GEBZE/KOCAELİ
Telefon:
0542 396 16 52
E-posta:
mutlukent@degirmenpastaneleri.com

Şekerpınar

Adres:
CUMHURİYET MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. NO: 120 B 0 SHELL BENZİN İSTASYONU İÇİ ŞEKERPINAR/ÇAYIROVA/KOCAELİ
Telefon:
0262 658 06 30 – 32
E-posta:
sekerpinar@degirmenpastaneleri.com

Antalya Şubelerimiz

Antalya Özdilek

Adres:
FABRİKALAR MH.FİKRİ ERTAN CD.NO:219 ÖZDİLEK AVM KEPEZ / ANTALYA
Telefon:
0242 335 04 00
E-posta:
ozdilek@degirmenpastaneleri.com